elementy uzupełniające

 

LIBET COMPLETTO

libet completto


to linia produktów komplementarnych, które uzupełnią lub wzbogacą o ciekawe dodatki aranżowane nawierzchnie. Poszczególne elementy w prosty sposób wpasowują się w projektowane otoczenie domu, zapewniając interesujące kompozycje- łatwe do zrealizowania podczas prac brukarskich. Materiały te tworzą atrakcyjną przestrzeń wokół domu i ogrodu.

 

KRAVENTO BASSO

 

KRAVENTO GRANDE

 

KRAVENTO ALTO

 

STOPIEŃ SCHODOWY SPLIT

 

STOPIEŃ SCHODOWY VENETTIA

 

CEGŁA SPLITOWANA

 

PALISADA ŁAMANA

 

KAMIEŃ OGRODOWY

 

NATULIT MASSIMO

 

PALISADA CLASSIC

 

EKOBORD

 

OBRZEŻA EKOBORD

Produkty EKOBORD są alternatywą dla krawężników i obrzeży betonowych. Stwarzają możliwość nadawania nawierzchniom kształtów nieprostolinijnych. Dzięki swojej konstrukcji EKOBORD jest optycznie niezauważalny. Za pomocą EKOBORD można wytyczyć dowolny kształt ścieżek żwirowych lub grysowych, idealnie sprawdza się oddzielając trawnik od ziemi uprawnej. Szybki i łatwy montaż bez konieczności wykonywania wykopów jest dodatkowym atutem, a co z tym związane stanowi obniżenie kosztów montażu . Obrzeża dostępne są w pięciu rozmiarach o stałej długości 1metra.

 

EKO-PALISADA
Stanowi zamiennik dla drewnianych lub betonowych płotków i palisad. Doskonale nadaje się do wyznaczanie ścieżek i odgradzania rabat. W połączeniu z obrzeżem Eko-Bord Grand daje możliwość tworzenia ciekawych nawierzchni ogrodowych.

  

EKO-KRATKA
Produkt wykonany jest z tworzywa uzyskanego w 100% z recyklingu, stosowana do utwardzania nawierzchni pod drogi, parkingi, wzmacnia trawnik. Jest to alternatywa dla kostki brukowej, zastępuje betonowe płyty ażurowe. Prawdziwy trawnik wzmocniony Eko-kratą wygląda efektownie, jest trwały i ekologiczny. Tworzy nawierzchnię wodoprzepuszczalną.

  

EKO-MATA
Nawierzchnia żwirowa/grysowa jest bardzo dobrą alternatywą dla kostki brukowej, betonu lub asfaltu w otoczeniu naszych domów. Zastosowanie Eko-Maty pozwala zachować estetykę i przepuszczalność nawierzchni, ale też zabezpiecza przed przemieszczaniem się żwiru, ogranicza konieczną jego ilość w warstwie okrywającej i zabezpiecza przed przerastaniem chwastów i trawy.