O nas

Firma SOLO jest kompleksowym dostawcą towarów i usług brukarskich, systemów ogrodzeń oraz kamienia naturalnego. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów stworzyliśmy szeroką ofertę, dzięki której możliwe jest wykonanie każdego projektu otoczenia. Oferujemy wysokiej jakości produkty i rozwiązania, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania.


Zapewniamy doradztwo w wyborze estetycznej nawierzchni ( kostka brukowa, płyty, klinkier, kamień naturalny, kompozyt drewna, kruszywo ozdobne) o odpowiednich parametrach, dostosowanej do miejsca wbudowania i gustów klienta. W zakresie nowoczesnych i solidnych ogrodzeń oferujemy bezpłatną wizualizację i wycenę.


W celu dopełnienia przestrzeni zapewniamy szeroki wybór kamienia naturalnego w atrakcyjnych cenach. Posiadamy w stałej sprzedaży kamień z polskich kopalni, który jest dostosowany do naszych warunków klimatycznych.


Oferujemy cieszące się coraz większą popularnością elementy dodatkowe, gazony, palisady, stopnie schodowe, cegły które odpowiednio dobrane - nadają przestrzeni uroku i charakteru.
Zapraszamy do naszej siedziby, przygotujemy analizę cenową całej realizacji projektu, zapewnimy profesjonalną obsługę, w zakresie sprzedaży, dostawy oraz wykonania usługi.